Miesięcznik Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych

PZITS

Firma IGLOO na targach ENEX

W dniach 7-8 lutego 2024 r., na targach ENEX firma IGLOO zaprezentowała rewolucyjną pompę ciepła typu powietrze-woda pod marką MultiTherma. Producent twierdzi, że jest to ich bestseller, pompa zaprojektowana specjalnie do efektywnego ogrzewania domów w ekstremalnie zimnych klimatach.

Według deklaracji IGLOO, pompa ciepła MultiTherma może pracować z pełną wydajnością nawet przy temperaturze zewnętrznej sięgającej -15 stopni Celsjusza. Co więcej, nawet w warunkach ekstremalnych, gdy temperatura spada do -25 stopni Celsjusza, MultiTherma jest w stanie pracować nieprzerwanie.

Seria MultiTherma została rozbudowana, oferując różne warianty o mocy 12, 17 i 21 kW, co pozwala dopasować pompę do indywidualnych potrzeb użytkowników. Producent podkreśla, że cała linia produktów MultiTherma została zoptymalizowana pod kątem pracy w surowych warunkach klimatycznych, stanowiąc przełomowe rozwiązanie do domowych zastosowań.

Pompa ciepła IGLOO MultiTherma to linia propanowych, inwerterowych urządzeń typu powietrze-woda w konstrukcji monoblok, zaprojektowana i produkowana przez firmę IGLOO – polskiego lidera branży chłodniczej istniejącego na rynku od 1986r. – producenta urządzeń chłodniczych, agregatów inwerterowych i kogeneracyjnych.

Wielka gratka dla przedsiębiorstw mających zapotrzebowanie jednocześnie na ciepło i chłód

Firma IGLOO zaprezentowała również System MlutiEnergy; technologię dzięki której koncern ORLEN zbudował stację paliw, która samodzielnie wytwarza prawie 90% prądu potrzebnego do jej działania. Targi ENEX już za nami ale firma IGLOO zapowiedziała, że na targach HVAC EXPO , które odbędą się w dniach 27-29 lutego 2024 r. w Warszawie zaprezentuje zarówno pompy ciepła IGLOO MultiTherma jak i wyżej wspomniany system MultiEnergy – innowacyjne rozwiązanie do obiektów komercyjnych pozwalające na osiągnięcie celu NetZero.

Producent: IGLOO

Marka: MultiTherma

Więcej informacji: www.multitherma.pl