Miesięcznik Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych

PZITS

Dni otwarte nowej siedziby SMAY

Już 14 i 15 września 2022 r. SMAY zaprasza na Dni Otwarte w swojej nowo powstałej siedzibie w Podłężu (k. Krakowa). W programie dwa dni pełne wiedzy, merytorycznych szkoleń, zwiedzanie hali produkcyjnej, porady montażowe oraz pokazy uruchomienia i serwisowania urządzeń przeciwpożarowych. Podczas wydarzenia nie zabraknie również czasu na wymianę doświadczeń, w ramach której zaplanowano strefy indywidualnych spotkań oraz przestrzeń do wspólnego networkingu.

14 września | Wentylacja pożarowa bez tajemnic – przepisy, bezpieczeństwo, dobre praktyki

W pierwszym dniu poświęconym wentylacji pożarowej, specjaliści SMAY opowiedzą o bezpieczeństwie przeciwpożarowym, oddymianiu klatek schodowych, hal oraz garaży, zaprezentują systemy nadciśnieniowe iSway i SRC. Uczestnicy dowiedzą się również jak wykorzystać analizy numeryczne przy projektowaniu systemów wentylacji.

15 września | Z wentylacją na co dzień – efektywna, energooszczędna i przyjazna dystrybucja powietrza

W drugim dniu, w którym tematem przewodnim będzie wentylacja bytowa, eksperci SMAY opowiedzą o przepustnicach powietrza, regulatorach przepływu i ciśnienia VAV oraz CAV, zaprezentują innowacyjny system DCV iFlow oraz systemy wymagające gradacji ciśnień i czystości SMAYLAB® oraz Elixair. Specjaliści z Działu Badań i Analiz CFD zaprezentują również jak działają systemy doborowe na przykładzie kratek i nawiewników.

Dni Otwarte skierowane są do specjalistów z branży HVAC, którzy:

  • poszukują innowacji w systemach wentylacyjnych, pragną poszerzać wiedzę i poznawać nowe narzędzia,
  • chcą współtworzyć najnowsze projekty R&D,
  • są ciekawi, jakie rozwiązania wentylacyjne SMAY zastosował w swojej nowej siedzibie.

Pełen program wydarzenia oraz rejestracja znajduje się na stronie organizatora: DNI OTWARTE SMAY 14-15.09.2022r.